
| Parameter | Value |
|---|---|
| Capacitance | 15 nF |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Voltage Rating | 50 V |
| Tolerance | 5 % |
| Dielectric | C0G (NP0) |
| Thickness | 1 mm |
| RoHS | Compliant |
| Packaging | Reel |
Stock: 15648
Distributors
pcbx
Unit Price$0.08564
Ext.Price$0.08564
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.08564 | $0.08564 |
| 10 | $0.04282 | $0.42820 |
| 50 | $0.03861 | $1.93050 |
| 100 | $0.03482 | $3.48200 |
| 500 | $0.03097 | $15.48500 |
| 1000 | $0.02755 | $27.55000 |
| 3000 | $0.02572 | $77.16000 |
| 5000 | $0.02401 | $120.05000 |
